DrTurks Bakıcı Hizmetleri

Yatılı Çocuk Bakıcı

Ailenize en uygun bakıcıyı kadromuzda bulunan bakıcılar üzerinden taleplerinize en uygun bakıcıyı sizlere yönlendiriyoruz. 

Yatılı Yardımcı Bakıcı

Ailenize en uygun bakıcıyı kadromuzda bulunan bakıcılar üzerinden taleplerinize en uygun bakıcıyı sizlere yönlendiriyoruz. Hem ev işlerinize hemde çocuğunuzun bakımı için sizlere yardımcı olmaları için

Gündüz Bakıcı

Çalışan ebeveynlerin en değerlileri çocuklarını en iyi bakıcılar ile buluşmalarını sağlayarak gelişimlerine destek oluyoruz. 

Oyun Ablası

Gün içi kısa süreli oyun ablası ihtiyaçlarınızda kadromuzda bulunan profesyonel bakıcılar ve oyun ablaları ile çocuklarınızın en verimli şekilde eğlenceli zaman geçirmesini sağlıyoruz.

DrTurks Danışmanlık Hizmetleri Avantajları Nelerdir?

Şirketimizden aldığınız her hizmette sizleri gülen yüzlerinize geri dönüşlerinizi görmek için her türlü emeği vermekteyiz. DrTurks Bakıcı Hizmetleri olarak sizlere sağladığımız.​

Yılda 3 defa hiçbir ücrete tabi olmadan bakıcı değiştirme imkanı.

6 ayda bir ücretsiz çocuk doktoru muayenesi

2 ve üzeri süreli bakıcı sözleşmelerinde ücretsiz tek oda kamera kurulumu

Sigorta ve maaş ödemeleri tarafımızca olup tüm bakıcılar bizlerin çalışanıdır. Siz sözleşmeye tabi bakıcılık hizmeti alırsınız. Bu sayede zam talepleri, sigorta vb. yıpratıcı konular ile uğraşmazsınız.

DrTurks

© 2020 Trademark.
Created proudly with DrTurks Health TV

Gazi, İsmet Paşa Cd., 34245 Sultangazi/İstanbul

  • DrTurks Sağlık TV
  • DrTurks Group
00:00 / 04:42