Bebeğinizin Mutluluğu Anne Karnında Yani Sizin Mutluluğunuz İle Başlar

 

DrTurks Group bünyesinde alanlarında doğum koçları ile siz mucizeleri taşıyan annelerin her zaman yanındayız. Mutlu bir gebelik ve minimum sancılı doğum süreci için tek yapmanız gereken uzmanlarımız ile iletişime geçmeniz 

DrTURKS Group
Doğum Koçu Hizmetleri

Günümüzde gebelik süreci ve doğum yöntemlerinde oldukça ileri düzeyde gelişmiş ve ileri derece tıbbi araştırmalar yapılmaktadır. Lakin bunların bilinmesi ve uygulanması noktasında hayatında ilk kez veya doğru kaynaklara ulaşamayan anne ve babalar bu kadar mucizeler dolu ve muhteşem bir süreci çeşitli şikayetler ile geçirmektedir. DrTurks Group Doğum Koçluğu Hizmetleri olarak siz ebeveynlerin her daim yanında doğum koçlarımız ile bu süreci eğlenceli ve minimum şikayet ile bilinçli bir şekilde geçirmenizi ve canınızdan parçanız olan bebekleri sağlık ile dünyaya getirmenize yardımcı olmaktayız.

Doğuma Hazırlık

Uzman doğum koçlarımız ile birlikte yoğa, nefes eğitimleri, diyet vb. doğuma hazırlık sürecinde ruhen ve bedenen sizleri hazırlıyoruz. Unutmayın ki bu süreç siz bir anne adayı olarak dünyaya geldiğinizde Genlerinizde barındırarak geliyorsunuz. 

İŞİNİN UZMANI KADRO

Bünyesinde çeşitli sertifikasyon ve referans sahibi kadrosuyla sizlere en doğru doğum koçundan en verimli hizmeti almanız için gerekli özeni göstererek ihtiyacınıza özel uzman doğum koçumuzu yönlendiriyoruz.

DrTurks

© 2020 Trademark.
Created proudly with DrTurks Health TV

Gazi, İsmet Paşa Cd., 34245 Sultangazi/İstanbul

  • DrTurks Sağlık TV
  • DrTurks Group
00:00 / 04:42