EVDE FİZİK TEDAVİ

DrTurks Uzman Fizyoterapistleri Evinize Gelsin
 

DrTurks Group bünyesinde alanlarında uzmanlaşmış fizyoterapistleri ile İstanbul'da yakın zaman 3 Büyük şehirde  evde fizik tedavi hizmeti veriyor.DrTurks Uzman Kadrosu ile ev konforunda fizik tedavi ihtiyaçlarınızı karşılayın.

 ÜCRETSİZ İLK DEĞERLENDİRME İÇİN HEMEN ARAYIN.

DrTURKS Group
EVDE FİZİK TEDAVİ HİZMETLERİ

Özellikle fizik tedavi süreci zahmetli geçen inme(felç), bel fıtığı, boyun fıtığı, omurilik yaralanmaları, skolyoz  gibi hastalıklarda tedavi sürecine olumsuz etki eden; hasta transferinin zorluğu, hasta psikolojisinin bozulması, tedavi sürecinin yavaş ilerlemesi, yüksek maliyet gibi faktörleri ortadan kaldırarak evde fizik tedavi hizmeti veriyoruz. DrTurks Group bünyesinde ameliyatsız fıtık tedavisi , klinik (medikal )masaj, klinik pilates, manual terapi konularında uzman fizyoterapistler barındırmaktadır.

İŞİNİN UZMANI KADRO

Bünyesinde en az 3 yıllık tecrübeye sahip fizyoterapistler barındırıyor. Ücretsiz İlk Değerlendirme Hizmeti veriyor. DrTurks Group'u arıyorsunuz, randevu günü ve saatini kararlaştırıyorsunuz, DrTurks Group evinize geliyor. Sizle tanışıp, Tedaviyi planlıyor. Evde Fizik Tedavi Hizmeti istiyorsanız hemen DrTurks Group'u arayın. 

EVDE FİZİK TEDAVİ NEDİR ?

Fizik tedavi alması gerekip herhangi bir sebepten dolayı fizik tedavi hizmetini kendi evinde almak isteyen bireylerin, kaybettiği fonksiyonel ve fiziksel kapasitelerini tekrar kazanmalarını sağlayacak bütüncül tedavidir.

EVDE FİZİK TEDAVİ NASIL YAPILIR?

Evde fizik tedavi fizyoterapistin hastayı değerlendirmesiyle başlayıp, hastanın durumu ve hedefleri doğrultusunda hastaya özel bir program oluşturularak fizyoterapist eşliğinde yapılan tedavi yöntemidir. Tedavi süresi hastaya göre değişebilmekle birlikte ortalama olarak 1 saattir. Tedavi sürecinde fizyoterapistin uygun görmesi halinde elektroterapi, manuel terapi, kupa terapi, bantlama, hacamat ve kuru iğneleme gibi bütünleyici tedavi yaklaşımlarını uygulanır.

KİMLER EVDE FİZİK TEDAVİ YAPTIRMALI?

Fizyoterapistler klinik masajdan, felç (inme) tedavisine kadar çok geniş bir yelpazede hizmet verebilmektedir. Bu sebeple evde fizik tedavi almak isteyen herkes bu hizmetten faydalanabilir.

EVDE FİZİK TEDAVİNİN ÜCRETİ NEDİR?

Evde fizik tedavi ücretimiz 100 ₺’den başlayarak hastanın alacağı tedaviye göre değişmektedir.

ÜCRETSİZ RANDEVU NEDİR?

Ücretsiz ilk randevu hastanın bize ulaşıp randevu oluşturmasıyla birlikte fizyoterapistimizin hastanın evine giderek, hastayı değerlendirip, tedavi programı hakkında ücresiz bilgilendirmesidir.

DrTurks

© 2020 Trademark.
Created proudly with DrTurks Health TV

Gazi, İsmet Paşa Cd., 34245 Sultangazi/İstanbul

  • DrTurks Sağlık TV
  • DrTurks Group
00:00 / 04:42